Qualification

Round 1

Eduardo Graziani (ITA)(1) - Nemanja Subanovic (SRB) 6:4, 6:1

Mihailo Drobnjakovic (SRB) - Peter Alan (GBR) 7:5, 6:2

Luka Jankovic (SRB) - Dennis Philip Bogdan (ROU) 6:1, 6:1

Goran Zivotic (SRB ) - Matei-Vinko Primorac ((CRO)(5) 6:0, 6:4

Nikola Slavic (SWE)(2) - Stefan Suvajac (SRB) 6:2, 7:5

Nikola Dimitrijevic (SRB) - Stefan Dragovic (MNE) 6:0, 1:6, 7:5

Andrej Andreevski (MKD) - Luka Todorovic (SRB) 6:3, 6:3

Stefan Latinovic (SRB)(8) - Luka Markovic (SRB) 7;5, 6:3

Stefanos Savva (CYP)(3) - Vejko Blagojevic (SRB) 4:6, 6:2, 6:0

Mario Gerasimoski (MKD) - Stefan Zivkovic (SRB) 6:4, 6:0

Luka Stojanovic (SRB) - Marko Nikcevic (MNE) 6:4, 6:2

Miroslav Cvjetan (SRB) - Lazar Markovic (USA)(7) 6:2, 6:1

Marko Pavlovic (SRB) - Roman Faucon (BEL)(4) 6:3, 7:6(7:5)

Andrej Kalenic (SRB) - Raul-Alin Dicu (ROU) 6:4, 7:5, 6:3

Alejandro Serret Agelet De Saracibar (ESP) - Viktor Stojanovic (SRB) 6:2, 6:1

Stefa Gazo (SRB) - Lazar Lesevic (SRB) 7:5, 6:1

Round 2

Edoardo Graziani (ITA)(1) - Mihajlo Drobnjakovic (SRB) 6:4, 6:2

Goran Zivotic (SRB) - Luka Jankovic (SRB) 7:5, 4:6, 6:4

Nikola Dimitrijevic (SRB) - Nikola Slavic (SWE)(2) 6:4, 7:5

Stefan Latinovic (SRB)(8) - Andrej Andreevski (MKD) 2:6, 7:6(8:6), 6:4

Mario Gerasimoski (MKD) - Stefanos Savva (CYP)(3) 4:6, 6:2, 7:6(7:2)

Luka Stojanovic (SRB) - Miroslav Cvjetan (SRB) 6:2, 6:2

Marko Pavlovic (SRB) - Andrei Kalenic (SRB) 6:3, 6:1

Stefan Gazo (SRB)(6) - Alejandro Serret Agelet de Saracibar (ESP) 7:5, 4:6, 6:0

Round 3

Edoardo Graziani (ITA)(1) - Goran Zivotic (SRB) 6:2, 6:3

Nikola Dimitijevic (SRB) - Stefan Latinovic (SRB)(8) 6:4, 6:1

Luka Stojanovic (SRB) - Mario Gerasimoski (MKD) 6:1, 6:2

Stefan Gazo (SRB)(6) - Marko Pavlovic (SRB) 6:4, 6:2

Main Tournament

Round 1

Karlo Kranic (CRO)(1) - Nikola Dimitrijevic (SRB) 6:2, 6:2

Gian Marco Ortenzi (ITA) - Ying Hou (GBR) 6:2, 6:2

Dusan Rajic (SRB) - Mario Gerasimoski (MKD) 6:0, 6:3

Luka Mrsic (AUT) - Louis Herman (BEL)(6) 6:3, 7:5

Francesco Liucci (ITA)(3) - Pavle Drobnjakovic (SRB) 6:2, 6:3

Paris Pentousis (GRE) - Dmitry Basilyev (RUS) 6:4, 3:6, 6:3

Bodin Zarkovic (SRB) - Obrad Markovski (MKD) 6:1, 6:1

Matei Adrian Georgescu (ROU)(7) - Jan Vehovec (SLO) 6:3, 6:1

Aleksa Bucan (SRB) - Nicolo Crespi (ITA)(5) 6:1, 6:3

Erbol Eldiyar Uulu (RUS) - Mihail Kuseski (MKD) 6:4, 4:6, 6:2

Stefan Gazo (SRB) - Jose Joaquin Miranda Cisneros (ESP) 6:3, 6:3

Filip Kucbel (SVK) - Andras Necz (HUN)(4) 6:3, 4:6, 6:4

Vanja Dobrnjac (SRB) - Marko Vejnovic (SWE)(8) 6:3, 7:6(7:4)

Admir Kalender (CRO) - Luka Stojanovic (SRB) 6:0, 6:2

Edoardo Graziani (ITA) - Marko Vujic (AUT) 7:5, 7:5

Milos Dabic (SRB) - Nini Gabriel Dica (ROU)(2) 6:4, 6:2

Round 2

Karlo Kranic (CRO)(1) - Gian Marco Ortenzi (ITA) 6:3, 7:6(7:1)

Dusan Rajic (SRB) - Luka Mrsic (AUT) 2:6, 6:4, 6:2

Francesco Liucci (ITA)(3) - Paris Pentousis (GRE) 6:3, 6:5

Bodin Zarkovic (SRB) - Matei Adrian Georgescou (ROU)(7) 2:6, 6:3, 7:5

Aleksa Bucan (SRB) - Erbol Eldiyar Uulu (RUS) 6:1, 6:1

Filip Kucbel (SVK) - Stefan Gazo (SRB) 3:6, 6:2, 7:5

Admir Kalender (CRO) - Vanja Dobrnjac (SRB) 6:4, 6:3

Milos Dabic (SRB) - Edoardo Graziani (ITA) 2:6, 6:0, 6:0

Quarterfinal

Karlo Kranic (CRO)(1) - Dusan Rajic (SRB) 6:3, 4:6, 6:1

Francesco Liucci (ITA)(3) - Bodin Zarkovic (SRB) 6:1, 6:2

Aleksa Bucan (SRB) - Filip Kucbel (SVK) 6:3, 6:1

Milos Dabic (SRB) - Admir Kalender (CRO) 3:6, 7:5, 6:1

Semifinal

Karlo Kranic (CRO)(1) - Francesco Liucci (ITA)(3) 6:0, 6:2

Milos Dabic (SRB) - Aleksa Bucan (SRB) 7:5, 6:3

Final

Karlo Kranic (CRO)(1) - Milos Dabic (SRB) 6:1, 6:7(7:9), 6:1