Round 1

Yu Chen (CHN)/Keyi Zhou (CHN)(1) - Yueliang Cao (CHN)/Mengtong Zhao (CHN) 6:2, 6:2

Shiwen Tang (CHN)/Jing Jing Yang (CHN) - Da Bin Jun (KOR)/Han Byeol Lee (KOR) 6:1, 6:2

Charmaine Shi Yi Seah (SGP)/Wai Yiu Tsang (HKG) - Zheng Hua Xiao (CHN)/Rouli Ye (CHN) 6:3, 6:4

Yufei He (CHN)/Jialin Wei (CHN) - Justine Sophie Kwan Tung Leong (HKG)/Hoi Ki Jenny Wong (HKG)(7) 1:6, 6:3 (10:8)

Jianqxue Han (CHN)/Cuanjin Li (CHN)(4) - Kai Yuen Luk (HKG)/Skylar Wan (HKG) 6>:4, 7:6(7:5)

Jiahe Cai (CHN)/Hongding Dong (CHN) - Xian Qian Fan (CHN)/Mia Wong (HKG) 6:7(8:10), 6:1, (10:6)

Deng Lin Li (CHN)/Yike Mao (CHN) - Meiling Wang (CHN)/Shuoran Wang (CHN) 6:1, 6:4

Runa Ichinose (JPN)/Jiayun Zhu (CHN)(6) - YiLin Zheng (CHN)/Mingfang Zhu (CHN) 7:6, 7.5(7:4)

Xue Cao (CHN)/Cong Ying Zhao (CHN)(8) - Yuijao Che (CHN)/Jing Yang (CHN) 7:6(7:1), 6:2

Yanxi Chen (CHN)/Chunxi Guo (CHN) - Tak Yu Fung (HKG)/Jiaying He (CHN) 5:7, 6:1 (11:9)

Namu Zeren (CHN)/Haibo Zhao (CHN) -- Chen Wang (CHN)/Venja Yeung (HKG) 6:2, 7:5

Yufei Long (CHN)/Hong Yi Cody Wong (HKG)(5) - Zhuoxuan Bai (CHN)/Yajing Cao (CHN) 6:0, 6:2

Zongyu Li (CHN)/Jingyi Wang (CHN) - Wanyu Tang (CHN)/Yangqian Yangqian (CHN) 7.5, 3:6, (10:7)

Na Dong (CHN)/Wingqiao Yang (CHN) - Wing Ka Lin (HKG)/Alicia Yue (HKG) 7:5, 7:5

Jiayu Chu (CHN)/Yue Yu (CHN)(2) - Ye Ji Jo (KOR)/Ryeong Gyeong Park (KOR) 7:6(7:4), 6:0

Round 2

Yu Chen (CHN)/keyi Zhou (CHN)(1) - Shiwen Tang (CHN)/Jing Jing Yang (CHN) 6:2, 6:2

Yufei He (CHN)/Jialin Wei (CHN) - Charmaine Shi Yi Seah (SGP)/Wai Yiu Tsang (HKG) 6:3, 6:4

Jiangxue Han (CHN)/Xuanjin Li (CHN)(4) - Jiahe Cai (CHN)/Hongding Dong (CHN) 7:5, 6:3

Runa Ichinose (JPN)/Jiayun Zhu (CHN)(6) - DengLin Li (CHN)/Yike Mao (CHN) /:6(7:5), 6:7(6:8), (10:5)

Xue Cao (CHN)/Cong Ying Zhao (CHN)(8) - Yanxi Chen (CHN)/Chunxi Guo (CHN) 4:6, 6:4, (10:5)

Namu Zeren (CHN)/Haibo Zhao (CHN) - Avril Look (HKG)/Hei Ching Claudia NG (HKG)(3)

Yufei Ling (CHN)/Hong Yi Cody Wong (HKG)(5) - Zongyu Li (CHN)/Jingyi Wang (CHN) 6:1, 6:4

Jiayu Chu (CHN)/Yue Yu (CHN)(2) - Na Dong (CHN)/Mingqiao Yang (CHN) 6:3, 1:6, (10:5)

 

Quarterfinal

Yu Chen (CHN)/Keyu Zhou (CHN)(1) - Yufei He (CHN)/Jialin Wei (CHN) 6:3, 6:2

Jianxue Han (CHN)/Xuanjin Li (CHN)(4) - Runa Ichinose (JPN)/Jiayun Zhu (CHN)(6) 7:6(7:4), 7:6(8:6)

Namu Zeren (CHN)/Haibo Zhao (CHN) - Xue Cao (CHN)/Cong Ying Zhao (CHN)(8) 6:4, 4:6, (10:8)

Jiayu Chu (CHN)/Yue Yu (CHN)(2) - Yufei Long (CHN)/Hong Yi Cody Wong (HKG)(5) 6:4, 6:3

Semifinal

Jianqxue Han (CHN)/Cuanjin Li (CHN)(4) - Yu Chen (CHN)/Keyi Zhou (CHN)(1) 7:5, 6:4

Namu Zeren(CHN)/Haibo Zhao (CHN) - Jiayu Chu (CHN)/Yue Yu (CHN)(2) 6:1, 6:2

Final

Jiangxue Han (CHN)/Xuanjin Li (CHN)(4) - Namu Zeren (CHN)/Haibo Zhao (CHN) 6:4, 6:4