Round 1

Ching Ho Sunny Yue (HKG)/Zheng Qi Jonathan Zhang (HKG)(1) - Linangg Xiao (CHN)/Xiaonan Zhang (CHN) 7:6(7:5), 7:5

Yue Feng Di (CHN)/Zhaoyuan Li (CHN) - Ting Hao Hsu (TPE)/Junsung Kim (USA) 6:2, 1:6, (10:8)

Lingxiang Huang (CHN)/Xiaofei Wang (CHN) - Yanxi Chen (CHN)/Longhao Ji (CHN) 6:1, 6:0

Yan Bai (CHN)/Ke Ma (CHN)(8) - Kai-Hsun Chen (TPE)/Yi Che Cheng (TPE) 6:2, 6:2

Zhao Zhao (CHN)/Baoluo Zheng (CHN)(3) - Chun Ho Chow (HKG)/Mathew Yee (HKG) 6:1, 6:3

Zijing Huang (CHN)/Zhou Mingzhou (CHN) - Man San Chan (HKG)/Zihao Yuan (CHN) 6:1, 3:6, (12:10)

Haoyuan Huang (CHN)/Zhicheng Wang (CHN) - Seong Yong Han (KOR)/Seung Woo Oh (KOR) 6:4, 6:1

Hsiang-Yu Chuang (TPE)/Yi Lui Lo (TPE)(6) - Qixiu Cai (CHN)/Jiaji Wang (CHN) 6:2, 6:2

Yeongseok Jeong (KOR)/Jung Ho Shin (KOR)(5) - Jin Gu (CHN)/Boyao Huang (CHN) 4:6, 4:0 Retired

Kun Liu (TPE)/Guanxian Lin (TPE) - Zetong Cheng (CHN)/Kaiwei Wang (CHN) 7:6(7:4), 6:1

Yaojie Zeng (CHN)/Zhan Zheng (CHN) - Max Wai Ming Lee (HKG) - Kyle Lok Yin Tang (HKG) 6:0, 6:1

Pengyu Liu (CHN)/Ximmu Zhou (CHN)(4) - Owen Lu (CHN)/Jiandong Yu (CHN) 6:3, 7:6(7:3)

Shaoyun Liu (CHN) Zijiang Yang (CHN) - Darrsham Suresh (MAS)/Sheung Yin Stephen Wong (HKG)(7) 6:0,, 6:2

Wai Yu Kai (HKG)/Qian Sun (CHN) - Yong Jia Cai (CHN)/Wemmao Li (CHN) 6:3, 1:6, (10:7)

Ki Lung NG (HKG)/Yu Xingang (CHN) - Xin Zhang (CHN)/Jiaqi Zhao (CHN) 6:4, 7:6(7:5)

Mingyuan Yang (CHI)/Bu Yunchaikete (CHN)(2) - Bohua Dong (CHN)/Yu Zhang (CHN) 6:0, 6:2

Round 2

Ching Ho Suny Yue (HKG)/Zheng Qo Jonathan Zhang (HKG)(1) - Yue Feng Di (CHN)/Zhaoyuan Li (CHN) 6:0, 6:2

Yan Bai (CHN)/Ke Ma (CHN)(8) - Lingxiang (CHN)/Xiaofei Wang (CHN) Retired

Zhao Zhao (CHN)/Baoluo Zheng (CHN)(3) - Zijing Huang (CHN)/Zhou Mingzhoz (CHN) 6:1, 6:0

Hsiang-Yu Chuang (TPE)/Yi Jui Lo (TPE)(6) - Haoyuan Huang (CHN)/Zhicheng Wang (CHN) 6:2, 6:1

Kun Liu (TPE)/Guanxian Lin (TPE) - Yeongseok Jeoing (KOR)/Jung Ho Shin (KOR)(5) 1:6, 7:6(7:3), (10:7)

Pengyu Lu (CHN)/Ximmu Zhou (CHN)(4) - Yaojie Zeng (CHN)/Zhan Zheng (CHN) 7:5, 6:4

Shaoyun Liu (CHN)/Zijiang Yang (CHN) - Wai Yu Kai (HKG)/Qian Sun (CHN) 6:2, 6:0

Mingyuan Yang (CHN)/Bu Yunchaokete (CHN)(2) - Ki Lung NG (HKG)/Yu Xingang (CHN) 6:2, 7:5

Quarterfinal

Ching Ho Sunny Yue (HKG)/Zheng Qi Jonathan Zhang (HKG)(1) - Yan Bai (CHN)/Ke Ma (CHN)(8) 6:1 6:3

Zhao Zhao (CHN)/Baoluo Zheng (CHN)(3) - Hsiang-Yu Chuang (TPE)/Yi Jui Lo (TPE)(6) 6:3, 6:0

Pengyu Lu (CHN)/Ximmu Zhou (CHN)(4) - Kun Liu (TPE)/Guangxian Lin (TPE) 6:4, 7:5

Mingyuan Yang (CHN)/Bu Yunchaokete (CHN)(2) - Shaoyun Liu (CHN)/Zijang Yang (CHN) 6:4, 6:3

Semifinal

Ching Ho Sunny Yue (HKG)/Zheng Qi Jonathan Zhang (HKG)(1) - Zhao Zhao (CHN)/Baoluo Zheng (CHN)(3) 6:4, 6:2

Mingyuan Yang (CHN)/Bu Yunchaokete (CHN)(2) - Pengyu Lu (CHN)/Ximmu Zhou (CHN)(4) 6:3, 7:5

Final

Mingyuan Yang (CHN)&Bu Yunchaikete (CHN)(2) - Ching Ho Sunny Yue (HKG)/Zheng Qi Jonathan Zhang (HKG)(1)